У панорамному кінотеатрі дніпровського Музею АТО встановлять нові проектори

У дніпровському Музеї АТО модернізують технічне обладнання. У панорамному кінотеатрі закладу встановлять сучасну апаратуру. На нові проектори з обласного бюджету виділили 962 тис грн, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«За 4 роки існування Музею АТО у панорамному кінотеатрі побували більше 400 тис людей – це чимале екскурсійне навантаження. Як і будь-яка техніка, проектори потребують періодичного оновлення. Аби відвідувачі і надалі могли отримувати якісне відео та звук,  обласним коштом закупимо для музею сучасну апаратуру, – сказали в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА. – Ті проектори, які були раніше встановлені у кінотеатрі, відремонтують та встановлять в інших залах Дніпропетровського національного історичного музею ім. Яворницького».

Зокрема, для музею придбають 10 сучасних лазерних проекторів, емулятор джерела даних, адаптер для бездротової трансляції відео, ретранслятор  з вилученням звуку.

Музей АТО розташований за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email