Спорт

На Дніпропетровщині пройшли перші матчі 1/8 фіналу Кубку голови ДніпрОДА

На Дніпропетровщині пройшли перші матчі 1/8 фіналу Кубку голови ДніпрОДА. Аматорські футбольні команди змагаються за вихід до 1/4 фіналу. Та головний приз – 1,5 млн грн на будівництво нового міні-стадіону для тренувань. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«У розпалі – запекла боротьба між футбольними командами Дніпропетровщини за перемогу. Адже на кону – Кубок голови ДніпрОДА та головний приз, сертифікат на 1,5 млн грн на будівництво нового міні-стадіону. Учасники вже зіграли перші матчі 1/8 фіналу. 26 та 27 вересня проведемо ігри-відповіді та визначимо учасників 1/4  фіналу», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА  Олександр Пшеничников.

Перші матчі 1/8 фіналу вже зіграли команди «Оріль» Царичанського району та «Агро-КМР» з Троїцького, «Лозуватка» Криворізького району й «Тополь» з Дніпра, «Фортуна» з Кривого Рогу та «Рапід» з Кам’янського, «Легіонер» з Дніпра і «Дружба» з Кривого Рогу, «Кристал» з Губинихи та «Скорук» з Томаківки.

Загалом команди зіграли вже 127 футбольних матчів. Фінальна гра та матч за третє місце відбудуться 17 жовтня 2020 року на стадіоні «Олімпійські резерви».

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email