На Дніпропетровщині вийшла друга серія проєкту «Знай своїх»

На Дніпропетровщині вийшла вже друга серія проєкту облдержадміністрації «Знай своїх». На бордах по всьому регіону розмістили фото 9 героїв. Серед них – спортсмени, митці, є науковець та донор-Герой України. Про це повідомила радниця голови ОДА Валерія Світла.

«Талановиті, наполегливі, цілеспрямовані. Все це – про героїв проєкту «Знай своїх». Вони досягли вершин у різних сферах та не зупиняються на цьому. Їхні здобутки – гордість для області та країни. Хочемо, аби про ці перемоги знав кожен. Тому фото успішних мешканців Дніпропетровщини розмістили майже на 100 бордах в різних куточках регіону»,  – розповіла Валерія Світла.

Серед героїв нової серії проєкту «Знай своїх» – багато спортсменів. Це призер олімпійських ігор з академічного веслування Олег Ликов, олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова,  триразовий чемпіон Паралімпійських ігор з футболу Тарас Дутко. Є й чемпіон світу з ракетомодельного спорту Ігор Гладкий.

До проєкту приєдналися митці – монументаліст, народний художник України В’ячеслав Данилов, майстер живопису, заслужений художник України Григорій Чернета та майстриня Петриківського розпису, засновниця музею ім. Ф. Панка Валентина Панко.

Серед учасників й вчений-хімік, розробник новітніх систем дезінфекції Богдан Мурашевич та заслужений донор, Герой України Володимир Ніколаєв.

«Вже маємо позитивний відгук на першу серію проєкту «Знай своїх», а отже – натхнення працювати і над наступними «випусками». Розшукуємо нових героїв, аби в чергове довести – Дніпропетровщині є, ким пишатися», – підкреслила радниця голови облдержадміністрації.  

Третю серію «Знай своїх» планують випустити вже восени.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email