Які побутові звички допоможуть зменшити використання електроенергії?

В пік літнього енергоспоживання слід замислитись, чи все в оселі оптимізовано для раціонального використання електроенергії. Деякі побутові звички допоможуть зменшити споживання електроенергії. Електропостачальник YASNO підкаже, на що слід звернути увагу в оселі, щоб зберегти електроенергію та кошти.

·       Раціонально користуйтесь найбільш «прожерливими» електроприладами з нагрівальними спіралями та термоелементами:

—        Бойлер. Зменшіть температуру нагріву води, влітку приємно приймати прохолодний душ.

—        Електрочайник. Зранку закип’ятіть повний чайник і перелийте воду в термос:  протягом дня можна пити гарячі напої без зайвих енерговитрат. Також очищуйте чайник від накипу.

—        Фен. Влітку повітря в оселі тепле, отже не потрібно встановлювати максимальну температуру нагріву приладу або зменшити його використання, адже волосся швидко висушується самостійно.

—        Праску вимикайте в перервах у прасуванні.

·       Кондиціонер, який увімкнений протягом спекотного дня, повинен працювати при зачинених вікнах та дверях. А вночі, коли стає прохолодніше, можна використовувати режим «еко» або вимкнути прилад та провітрити приміщення.

·       Використовуйте енергоефективне LED-освітлення, яке споживає на 80% менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання.

·       Вимикайте з мережі прилади, якими не користуєтесь та зарядні пристрої після повної зарядки гаджетів. Також не залишайте техніку у  режимі «сну», щоб не витрачати зайву енергію.

·       Якщо у вас встановлений двозонний лічильник, з яким спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше, користуйтеся функцією «Відкладений старт» для техніки, де він передбачений. Наприклад, перемістіть роботу мультиварки, пральної або посудомийної машини на економні години.

·       Обирайте техніку класу «А» та вище – нові моделі більш енергоефективні за старі.

«З кожним роком рівень енергоспоживання зростає, адже кількість електроприладів в оселях збільшується. YASNO радить як зменшити суму в платіжці за світло, не обмежуючи комфорт. Сучасне освітлення, дотримання простих побутових звичок, використання двозонного лічильника допоможуть заощадити на оплаті за електроенергію до 50%», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email