Як оформити тариф на електроопалення

Мешканці Дніпропетровщини все частіше переходять на електроопалення оселі. Обирають такий варіант обігріву за економність та екологічність. Щоб перейти на електроопалення, клієнту слід внести зміни у договори з електропостачальником і оператором системи розподілу (ОСР). Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO розповідає про всі етапи процесу.

  1. Підготувати проєкт на встановлення електроопалювальні установок. Проконсультуватися щодо цього питання можна в енергоофісі YASNO. Фахівці проконсультують клієнта щодо необхідності збільшення потужності та за потреби замовлять розробку професійного проєкту електропостачання, що відповідає усім технічним вимогам.
  2. Звернутися до свого оператора системи розподілу для оформлення паспорту вузла обліку.
  3. Для виконання монтажу звернутися до електромонтажної організації.
  4. Отримати документальне підтвердження введення обладнання в експлуатацію. Це можна зробити одним зі способів: внести до технічного паспорта інформацію про обладнання об’єкта електроопалювальними установками або отримати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації з інформацією про його обладнання електроопалювальними установками в органах державного архітектурно-будівельного контролю.
  5. Внести зміни до договорів на розподіл (у ОСР) та на постачання електричної енергії (в енергоофісі YASNO). З собою потрібно мати весь пакет документів: правовстановлюючі свідоцтва, проєкт на встановлення обладнання, паспорт вузла обліку, документи, що посвідчують особу.

З 1 травня по 30 вересня власники помешкань, що обладнані електроопалювальними установками, сплачують за електроенергію за базовим тарифом:

·     0,9 грн/кВт·год при споживанні до 100 кВт·год;

·     1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 100 кВт·год. 

З 1 жовтня по 30 квітня діє пільговий тариф:

·     0,9 грн/кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год;

·     1,68 грн/кВт·год при споживанні понад 3000 кВт·год. 

«Щоб заощаджувати ще більше, радимо клієнтам з електроопаленням перейти на нічний тариф. Власник двозонного лічильника, який найпростіше отримати у складі енергоефективного набору Розумний Watt, сплачує за спожиту з 23:00 до 7:00 електроенергію вдвічі менше», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email