Мешканців Дніпропетровщини запрошують долучитися до всеукраїнської донорської акції

Регіонами України проходить акція «Перемога у нас в крові». Її присвятили Всесвітньому дню донора. Спортсмени та їхні фани закликають небайдужих здати кров для тих, хто її потребує. Долучитися до акції може будь-хто. На Дніпропетровщині вона стартує 21 липня. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.            

«Закликаємо мешканців області підтримати цей благодійний почин. Давайте разом розвивати культуру донорства у регіоні. Адже саме від активної громадянської позиції кожного з нас може залежати порятунок людського життя, – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Акція «Перемога у нас в крові» пройде 21 липня – з 10:00 до 13:00».

Акція проходитиме на базі обласної станції переливання крові. Адреса: м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького,17.

Для участі необхідно прийти натщесерце. Мати при собі паспорт і копію ІНН.

«Після здачі крові можна опублікувати селфі або відео з хештегом #перемогаунасвкрові. Рамку для аватарки – завантажити на сторінці Товариства Червоного Хреста України. Після – передати виклик іншим людям та організаціям, згадавши їх у своєму пості», – додав Олександр Пшеничников.

Всеукраїнську донорську акцію «Перемога у нас в крові» організували за ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України, за підтримки комунікаційної агенції Ogilvy Україна.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email