Другий пішов: У ШУ Павлоградське новий прохідницький комбайн

Компанія ДТЕК Енерго продовжує підтримувати виробництво українського вугілля на шахтах Західного Донбасу. На Павлоградське шахтоуправління прибув новий прохідницький комбайн КПД-23 від «Дружківського машинобудівного заводу Корум». Це вже другий комбайн КПД, що надійшов на підприємство за останній місяць. Працювати на новому комбайні буде бригада прохідників дільниці підготовчих робіт №1, під керівництвом Валерія Швеця.

Нова техніка прийшла замість комбайна EBZ-160, який відпрацював на підприємстві близько 7 років і допоміг павлоградським прохідникам підготувати під землею понад 13,5 км гірничих виробок.

«Наша прохідницька бригада до цього працювала на комбайнах EBZ-160 і КСП-33. Комбайн КПД вже успішно випробували в роботі наші колеги по шахтоуправлінню, але нам тільки належить його освоїти, — розповідає Максим Коротич, начальник дільниці підготовчих робіт №1 з ДТЕК ШУ Павлоградське, — Поставка нової техніки для нас — важлива подія і хороший знак. Адже ДТЕК Енерго завжди діє в інтересах України. І якщо компанія вкладає гроші в покупку устаткування, значить, вірить, що вугілля потрібне українській енергосистемі для стабільної роботи».

«Нова машина краще, ніж ті, що ми використовували раніше. Вона мобільніше, у неї легше хід. Ми вже вивчили принцип експлуатації цього комбайна в теорії. Тепер приступимо до практичного освоєння: збірці машини в шахті, її тестування і прокладання перших метрів гірничих виробок. Аби наше вугілля було затребувано в Україні. Тоді у нас і в українських сім’ях буде впевненість в завтрашньому дні», — каже Валерій Швець, бригадир прохідників дільниці підготовчих робіт №1 шахти Павлоградська однойменного ШУ ДТЕК.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email