Дніпропетровщина отримала ще одну партію засобів індивідуального захисту для медиків

Медичні маски, захисні костюми та окуляри. Дніпропетровщина отримала ще одну партію засобів індивідуального захисту від бізнесу. Це – допомога області від ТОВ «Епіцентр». Вантаж розподілять серед госпітальних баз регіону, сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

«Вдячні компаніям, які підтримують Дніпропетровщину у боротьбі з коронавірусом. Доставляють медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для наших лікарів. Тільки спільними зусиллями можемо захистити мешканців області від хвороби та зупинити поширення коронавірусу», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

Компанія «Епіцентр» передала для медиків Дніпропетровщини 48 тис тришарових медичних масок, 1850 захисних комбінезонів та 600 захисних окулярів. Їх розподілять серед госпітальних баз регіону.

«Сьогодні основні пріоритети для кожного з нас – безпека та захист. Як соціально відповідальна компанія ми взяли на себе місію забезпечити медзаклади країни захисними засобами та обладнанням для боротьби з пандемією. На це виділили 150 млн грн.,  зазначив генеральний директор ТОВ «Епіцентр» Петро Михайлишин. – Ми провели консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечити засобами захисту наших лікарів. Для медичних працівників України літаком «Мрія» привезли велику партію гуманітарного вантажу – 2 млн масок, 75 тис захисних комбінезонів та 30 тис окулярів. Передаємо їх в усі обласні центри країни, аби лікарі були забезпечені найнеобхіднішим».

Нині на Дніпропетровщині – 478 підтверджених випадків коронавірусу. 70 людей вже одужали, 4 – померли.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email