Мешканцям області безкоштовно роздадуть понад 31,5 тис продуктових наборів від АТБ

Мешканцям Дніпропетровщини безкоштовно роздадуть понад 31,5 тис продуктових наборів. Зокрема – самотнім пенсіонерам та малозабезпеченим сім’ям. Це спільний проєкт корпорації «АТБ» та Міністерства соціальної політики України. На адресну допомогу соціально незахищеним мешканцям області компанія виділила понад 5 млн грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Вдячні представникам бізнесу за підтримку Дніпропетровщини у боротьбі із коронавірусом. Чимало великих компаній допомагають лікарям та піклуються про літніх людей. Долучилася і корпорація «АТБ» – спільно з Міністерством соціальної політики України запровадили проєкт з підтримки найбільш вразливих категорій населення», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Для мешканців Дніпропетровщини «АТБ» підготували 31 565 продуктових наборів на суму понад 5 млн грн. У кожному – крупи й макарони, цукор та сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інші продукти і товари першої необхідності.  Представники соцслужб області розподілять їх серед самотніх пенсіонерів, малозабезпечених родин та інших соціально незахищених верств населення.

Зокрема, до 24 квітня до Дніпра відправлять понад 20,4 тис наборів. Ще майже 8,5 тис отримає Кривий Ріг, 2,6 тис наборів – Павлоград.

Загалом на реалізацію благодійного проєкту в Україні корпорація «АТБ» виділила 100 млн грн. Мешканцям 191 міста та селища 24 областей роздадуть понад 572,5 тис продуктових наборів.

Додаткова інформація – на сайті.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email