Карантин на Дніпропетровщині триватиме до 24 квітня

В Україні на 30 днів запровадили режим надзвичайної ситуації. Таке рішення прийняв Кабмін. Відповідні обмеження триватимуть і у регіоні.  Так, карантин продовжили до 24 квітня. Все – для боротьби з коронавірусною інфекцією та недопущення подальшої епідемії. На цьому наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Сьогодні Уряд запровадив надзвичайну ситуацію на всій території країни та продовжив термін карантину до 24 квітня. Наше головне загальнонаціональне завдання – не допустити подальшого розповсюдження коронавірусної інфекції. Випадки захворювання на COVID-19 зафіксували вже у 13 областях та столиці. Із 113 інфікованих в Україні двоє – мешканці Дніпропетровщини, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Слід сконсолідувати усі зусилля, аби вберегти людей від загрози. Сподіваюся на розуміння з боку жителів регіону. Будьте відповідальні і пам’ятайте про головне: на сьогодні уберегтися від інфікування найефективніше можна лише шляхом самоізоляції».

Режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян. Його запроваджують для консолідації зусиль державних служб перед загрозою пандемії.

В Україні загальнонаціональний карантин оголосили 12 березня. Сьогодні його продовжили до 24 квітня.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email