«Дніпроазот» передав рятувальникам області речовину для дезінфекції вулиць

«Дніпроазот» передав рятувальникам області гідрохлорит натрію. Його використовують для дезінфекції вулиць, аби уникнути розповсюдження коронавірусу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«З обласного бюджету на боротьбу з коронавірусом направляємо 107 млн грн. Проте підрахували: в разі розповсюдження хвороби регіону може знадобитися ще понад 600 млн грн. Закрити цю потребу допомагають великі підприємства Дніпропетровщини. Так, відгукнулися компанії Інтерпайп, Eastone, АрселорМіттал, Unilever. Дякуємо кожному, хто долучається до таких починань».
Зокрема, «Дніпроазот» вже передав рятувальникам області понад 5 тон гідрохлорита натрію. Такі поставки підприємство робитиме і далі.

Ця речовина входить до дезінфікуючого розчину, яким обробляютьмісця масового перебування людей, зупинки та тротуари жвавих вулиць. Для цього використовують пожежні машини. Санітарну обробку проводять вночі.

Аби допомогти у боротьбі з хворобою, підприємці області можуть звертатися до обласного штабу протидії коронавірусу за номером 050 858 12 95.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email