Тримати дистанцію та знизити швидкість: водіям Дніпропетровщини нагадали правила безпеки на зимових дорогах

На Дніпропетровщині – хуртовини та ожеледиця. Через погіршення погоди мешканцям області радять за можливості не виїжджати на власних авто. Тим, хто все ж сяде за кермо, нагадали правила безпеки на зимових дорогах. Водіям слід тримати дистанцію, знизити швидкість та відмовитися від різких маневрів, наголосили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

«Ні в якому разі не можна виїжджати на авто з літньою гумою, – підкреслили в управлінні. – Перед виїздом слід ретельно очистити машину від снігу, аби він не заважав оцінювати габарити та не сповз під час руху на лобове скло. Із собою мати буксирувальний трос та лопату».

Під час руху необхідно дотримуватися дистанції, додали фахівці. Це три метри на сухій дорозі. На засніженій або слизькій – 3-4 корпуси авто. Їхати по  такому шляху слід на мінімальній швидкості, гальмувати поволі, інакше машина може стати некерованою. Потрібно відмовитися від різких маневрів, не варто обганяти інші машини.

«Не слід паркуватися прямо під будівлями. А ще на узбіччях доріг, аби не заважати снігоприбиральній техніці», – зазначили в управлінні.

Наближаючись до пішохідного переходу, потрібно обов’язково знизити швидкість. Це дозволить вчасно зреагувати, якщо людина підсковзнеться на слизькій дорогі та впаде.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code