У 2019 році «швидкі» області виїжджали на виклики понад 750 тис разів

Минулоріч бригади екстреної медицини Дніпропетровщини зробили понад 750 тис виїздів. «Швидкі» вирушали на ДТП, нещасні випадки, травми, отруєння. Доставляли до лікарень області поранених бійців, евакуйованих зі Сходу. Про це повідомив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

«Від злагодженої та оперативної роботи фельдшерів та лікарів бригад «швидкої» часто залежить порятунок людського життя. Наші фахівці постійно підвищують кваліфікацію у навчально-тренувальному центрі, долучаються до різних тренінгів та конкурсів, – розповів директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко. – У 2019-му бригади здійснили у різні точки регіону понад 750 тис виїздів. На рахунку у медиків «швидкої» – сотня випадків успішної реанімації».

У 2019 році бригади екстреної медицини області 3,7 тис разів виїжджали на місця ДТП. Майже 13 тис викликів були пов’язані з інсультами, понад 2,5 тис – з інфарктами міокарда, більш ніж 66 тис – з нещасними випадками, травмами та отруєннями.

«Швидкі» доставляли до лікарень і поранених зі Сходу. Загалом за минулий рік допомогли 705 бійцям. Їх привозили з аеропорту, залізничного вокзалу, блокпостів.

На Дніпропетровщині – 280 бригад екстреної медичної допомоги.

Please follow and like us:
20

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email