У 2019-му майже 20 тис АТОвців та їхніх рідних з Дніпропетровщини отримали грошову допомогу

У 2019 році майже 20 тис АТОвців та членів їхніх родин із Дніпропетровщини отримали грошову допомогу. На таку матеріальну підтримку з обласного бюджету виділили 73,5 млн грн. Про це сповістили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

«Підтримуємо бійців та їхніх рідних, які опинився у скрутному становищі. Або через серйозну хворобу, або через невідкладну потребу у вирішенні матеріально-побутових проблем, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. – Минулого року грошову допомогу отримали майже 6 тис бійців та понад 13,3 тис членів їхніх родин».

Загалом протягом 2019-го учасники АТО/ООС із Дніпропетровщини отримали 73,5 млн грн. Сума одноразової допомоги у минулому році дорівнювала від 1 до 10 тис грн.

«Матеріальну допомогу виділяють один раз на рік. Аби дізнатися, як її отримати, слід звернутися до нашого управління. Підкажемо, хто може претендувати на грошову підтримку та які документи слід принести», – додала Наталія Шуліка.

Адреса управління: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Телефон – 068 679 89 61.

На Дніпропетровщині – майже 26 тис учасників АТО/ООС.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code