Перша лава 2020 го: в Павлоградському шахтоуправлінні новий фронт робіт

2020 рік для колективу шахти Тернівська стартував відкриттям нової лави. Її промислові запаси, що перевищують 760 тис. тонн вугілля, дозволять шахтарям-добичникам другої ділянки стабільно працювати найближчий виробничий рік. Це паливо піде на виробництво електроенергії на українських теплоелектростанціях.

З нової лави планується видобувати по 2 тис. тонн вугілля на добу. Її довжина 200 метрів, а виїмкова потужність пласта понад 1 метра.

«Перед нашим колективом нове завдання — відпрацьовувати 405-у лаву. Для її своєчасного запуску ми відремонтували секції механічного кріплення КД-80.55 і комбайн УКД 200-500. Так що видобувати вугілля готові без збоїв», — каже бригадир ГРОЗ ділянки №2 ДТЕК ШУ Павлоградське Артем Аносов.

Ми працюємо і намагаємося робити все від нас необхідне, щоб Україна була незалежною від постачань зарубіжних енергоресурсів», — зазначає начальник дільниці з видобутку вугілля №2 ДТЕК ШУ Павлоградське Роман Чеснаков.

Нова лава залягає на глибині 205 метрів. На її підготовку компанія ДТЕК направила понад 25,5 млн грн. В планах цього року у колективу ДТЕК ШУ Павлоградське — здати в роботу 4 нові лави, підготувати майже 21 км підземних гірничих виробок і добути більше 4 млн тонн вугілля для теплової генерації України.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code