У 2019 році власники домашніх електростанцій Дніпропетровщини заробили 180 млн грн на енергії сонця

Дніпропетровщина залишається лідером країни за кількістю побутових сонячних електростанційНаразі в області 2704 домогосподарства виробляють електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу. Найбільше їх знаходиться у Нікопольському та Новомосковському районах.

У 2019 році у Дніпропетровській області з’явилося 1822 нових просьюмера*. Загалом минулого року до мережі надійшло 41 млн кВт·год електроенергії від домашніх сонячних електростанцій, а їх власники таким чином отримали 180 млн грн доходу.

За кожну продану кіловат-годину постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO здійснює нарахування та виплати просьюмерам за «зеленим» тарифом, встановленим державою.

«YASNO підтримує і розвиває ідеї енергоефективності та допомагає клієнтам стати енергонезалежними. Наприклад, мешканці Дніпропетровщини можуть придбати дахові сонячні панелі YASNO Efficiency. Ми пропонуємо проект «під ключ»: від підготовки необхідних документів і встановлення обладнання до сервісної підтримки. Перший такий проект вже реалізовано у Нікополі. Отримати консультацію з енергоефективності кожен клієнт може в одному з наших енергоофісів», — сказав директор YASNO у Дніпропетровський області Юрій Федько.

*Просьюмери (від англ. prosumerproducer – виробник + consumer — споживач) – домогосподарства, що самостійно виробляють електроенергію для своїх потреб, а надлишок продають у мережу.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code