Громада Тернівки висловила свою думку щодо перейменування Дніпропетровської області

32260441_361283994379249_2759478558823809024_n11 травня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради відбулося засідання круглого столу з питання перейменування Дніпропетровської області, повідомляється на офіційній сторінці Facebook Організаційного відділу Тернівської міської ради.
На засідання круглого столу були запрошені начальники відділів та служб міста, члени громадських організацій, члени громадської ради та жителі міста.
«Засідання круглого столу проводиться у зв’язку зі значним суспільним резонансом, ураховуючи спільну значимість та численні звернення представників громадського суспільства, з метою сприяння виконанню Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» — зазначила секретар ради Жанна Шкут.
У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо тої чи іншої назви області. Громадськістю була запропонована назва – «Дніпровська область». Адже назва області повинна відповідати назві обласного центру, як і в більшості областей України.
(Інформація та фото — Організаційного відділу Тернівської міської ради)

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code