Як не травмуватися в ожеледицю

Взуття з рельєфною підошвою та вміння падати «правильно». Як уникнути переломів та забоїв під час ожеледиці, мешканцям Дніпропетровщини нагадали в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.

«В ожеледицю різко зростає вірогідність травм. Один необережний рух може призвести до перелому, забою або розтягнення. Уникнути неприємної ситуації допоможуть прості правила», – наголосили в управлінні.

В ожеледицю не варто одягати взуття на підборах або платформі, вищих за 3-4 см. Не підійде й абсолютно пласка підошва. Ліпше, аби вона була пориста та рельєфна. В сильну ожеледицю в пригоді стануть льодоступи – насадки на взуття із шипами.

«Намагайтеся обходити слизькі ділянки. Якщо це неможливо, рухайтеся невеличкими ковзаючими кроками, злегка зігнувши ноги в колінах, а тулуб нахиливши вперед.Під час ходьби не слід тримати руки в кишенях – це завадить втримати рівновагу», – додали в управлінні.

При падінні слід постаратися згрупуватися, впасти набік та перекотитися. Лише вагітним краще приземлятися на спину. У такому разі підборіддя потрібно притиснути до грудей, а руки витягнути вперед.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code