У листопаді 2019-го на «гарячу лінію» очільника області звернулися понад п’ять тисяч людей

У листопаді 2019 року на «гарячу лінію» голови Дніпропетровської ОДА надійшло понад 5 тис звернень від мешканців області. Найчастіше людей турбували проблеми виплати субсидій, опалення в оселях, надання інших комунальних послуг. Всі звернення були вчасно розглянуті. Відповіді надані у визначений термін. Про це розповіли у Дніпропетровському обласному контактному центрі.

«До очільника області звертаються у різний спосіб. Наприклад, можна записатися на особистий прийом або зателефонувати на «гарячу лінію» обласного чи урядового контакт-центрів. Скарги, клопотання чи пропозиції зручно оформити і на нашому веб-сайті. Для колективних звернень існує веб-портал», – зазначила директорка Дніпропетровського обласного контактному центру Валентина Богатинська.

Більше половини звернень на «гарячу лінію» у листопаді стосувалися роботи комунальників. Також мешканців цікавили питання благоустрою вулиць, роботи соцслужб, медзакладів, транспорту, діяльності окремих посадових осіб.

Телефон «гарячої лінії» обласного контакт-центру – 0 800 505 600, урядового – 1545.

«До нашого контакт-центру передають і звернення, що надходять стосовно проблем в області на урядову «гарячу лінію». Так, у листопаді було майже 8 тис таких дзвінків, – додала Валентина Богатинська. – Після обробки звернення передаємо службам, до компетенції яких належить вирішення того чи іншого питання. За законом, максимальний строк надання відповіді – до 30 діб. Та зазвичай надаємо її протягом 7-14 днів».

За результатами моніторингу, більше половини порушених питань вирішуються позитивно. Ще у третині випадків за проханням заявників надаються роз’яснення.

Загалом із початку 2019 року надійшло більш ніж 120 тис звернень до голови Дніпропетровської ОДА.

Please follow and like us:
20

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email