У Дніпрі покажуть документальний фільм про легендарну фронтову вівчарку

Зворушлива історія про справжню вірність та дружбу. Мешканців Дніпропетровщини запрошують на перегляд документального фільму «Заміновані вірністю». Кіносеанс відбудеться 4 грудня о 17:00, повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Фільм «Заміновані вірністю» продовжує цикл кіносеансів, які організували до Дня Збройних Сил України. Це зворушлива історія про фронтову вівчарку Баді, яка стала для бійців оберегом та символом вірності»,  розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Головна героїня фільму – бойова вівчарка Баді, яка опинилась у зоні бойових дій. Маленьким цуценям її підкинули на базу батальйону «Айдар», з того часу вона втратила трьох своїх господарів-побратимів. Нині живе у Вінниці у родині ветеранів АТО/ООС.

Режисер – Юрій Ткаченко. Тривалість стрічки – 55 хвилин.

Кіносеанс відбудеться 4 грудня о 17:00 за адресою: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1.

Перегляд документальних фільмів до Дня Збройних Сил України організувала облдержадміністрація разом із ТОВ «Міжнародний продюсерський центр «ФОР-ПОСТ». Серія показів проходить з 29 листопада до 5 грудня 2019 року в Дніпропетровській ОДА.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code