На новому майданчику для занять «Street Workout» провели пробне тренування

Перше пробне тренування провели на новому встановленому майданчику для занять «Street Workout». Дочекавшись, поки цемент схопиться і конструкція закріпиться, ініціативна група вирішила випробувати елементи спортивного майданчика.

Спеціалізований воркаут майданчик передбачений, як для базових вправ, так і для елементів.

Як і в усьому світі рух «Street Workout» дуже активно прогресує і розвивається. Тернівка — не виняток, бо концепція здорового способу життя торкнулася в тому числі і нашого міста. Саме тому, ініціативна група хлопців зрозуміла, юним тернівчанам просто немає де повноцінно займатися вуличними видами спорту. Хлопці вирішили створити такі умови для того, щоб абсолютно безкоштовно і відкрито можна було займатися і оздоровлюватися. А що найголовніше — долучатися до здорового способу життя.

«Основний принцип «Street Workout» — це доступність і ми зробили все можливе, щоб цей вид спорту став доступним в Тернівці. Дуже хочу подякувати всім людям, які допомогли побудувати цей майданчик. Адже це означає, що тема здорового способу життя небайдужа тернівчанам, так як вони дуже активно відгукнулися на заклик про допомогу. Сьогодні ми вже відкрито дали можливість для того, щоб кожен міг прийти і потренуватися тут. Хоча, чесно кажучи, вже більше тижня на ній тренуються діти. Майданчик практично ніколи не буває порожнім!», — розповів Павло Грендач, ініціатор встановлення майданчика.

Майданчик удосконалюватимуть: встановлять канат, кільця, довгий динамічний турнік, рукохід змійку і покриття.

В цілому рух «Street Workout» в Тернівці налічує близько 70 чоловік. І це не межа. За три роки існування секція тільки набирає обертів.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code