Дніпропетровська ОДА запровадила обласні стипендії для провідних спортсменів і тренерів

На Дніпропетровщині започаткували виплату обласних стипендій спортсменам та тренерам. З ініціативою вийшла облдержадміністрація. Тепер щомісячні грошові виплати отримуватимуть 15 провідних діячів спорту. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Підтримуємо наших спортсменів, які гідно представляють область та країну на міжнародній арені. Щороку в грудні кращі з них отримують річну стипендію, – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников. – Аби створити спортсменам та тренерам належні умови для підготовки до Олімпійських ігор-2020 у Токіо, запровадили й щомісячну стипендію. Її призначили 15 провідним діячам у різних видах спорту».

Щомісячні виплати від ОДА отримуватимуть, зокрема, олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова, рекордсмен світу з плавання Андрій Говоров, чемпіон Європи і світу, веслувальник Іван Довгодько.

Серед стипендіатів – призери змагань різного рівня з плавання, сучасного п’ятиборства, греко-римської та вільної боротьби. А ще – провідні тренери з фехтування, легкої атлетики, кульової стрільби, плавання, вільної боротьби.

Розмір щомісячних обласних стипендій – від 4,5 до 15 тис грн. Їх виплачуватимуть до кінця 2021 року.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code