Підготовка до зими: 3 мільйони тонн вугілля видобули у Тернівському шахтоуправлінні

3 млн тонн вугілля гірники Тернівського шахтоуправління відправили цьогоріч на українські теплостанції. Щодня на-гора тут видають по 11-12 тис. тонн «чорного золота». Це – внесок шахтарів у те, щоб мільйони українців взимку були зі світлом і теплом.

«Перед початком опалювального сезону надважливо мати на складах ТЕС достатньо вугілля, аби енергосистема країни спрацювала взимку без збоїв. Це розуміє кожен працівник нашого підприємства. І навантаження на кожний очисний забій перевищує дві тисячі тонн вугілля. Це більше, ніж минулоріч, аби швидше наповнити склади ТЕС», — зазначив Олексій Сісталюк,  завідувач гірничими роботами ДТЕК ШУ Тернівське. 

Видобувають вугілля в Тернівському шахтоуправлінні п’ять дільниць. До кінця року колектив планує видобути понад 4 млн тонн вугілля. Це буде надійною опорою енергонезалежності в новому опалювальному сезоні.

Цього року у шахтоуправлінні запустили п’ять нових лав. До кінця року почнуть видобувати вугілля ще з однієї. Компанія за 9 місяців  інвестувала у виробництво ДТЕК ШУ Тернівське 560 млн грн.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code