У Дніпрі сто призовників урочисто склали присягу на вірність українському народу

Біля Дніпропетровської ОДА 100 молодих хлопців урочисто склали присягу на вірність українському народу. Призовники відправилися на строкову службу. Загалом за найближчі три місяці лави української армії поповнять майже 1,5 тис новобранців.

«Ваш вчинок – взірець того, як має робити справжній чоловік та патріот, – звернувся до призовників голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Сьогодні маєте дуже відповідальне завдання, тож поставтеся до нього мужньо та з відкритим серцем. А ми, зі сторони держави, робитимемо все можливе, щоб ваша служба була професійною, проте мирною».  

Серед призовників – 19-річний Данило Ковальчук. Каже: до армії направляється у позитивному настрої.

«Відкосити» намагаються люди морально слабкі. Я знаю, що витримаю, боятися мені нічого. Відслужити хочу, як справжній чоловік, а не для галочки», – поділився строковик Данило Ковальчук.

«Я вважаю, що кожен чоловік має віддати частину себе Батьківщині. Тому іду служити без сумнівів, – додав строковик Ігор. – Можливо, потім продовжу свою військову кар’єру».

Підтримати призовників прийшли рідні та друзі. Зятя до армії проводжає Світлана Бабенко.

«Дуже переживаю за зятя, бажаю йому щасливої та відповідальної служби. Пишаюся ним, – розповіла Світлана Бабенко. – Думаю, чоловік має пройти військову службу, окріпнути, стати більш мужнім».

Осінній призов на Дніпропетровщині триватиме до 24 грудня. Новобранців від 20 до 27 років відправлятимуть до військових частин Збройних Сил України, Нацгвардії, Прикордонних військ та Державної служби транспорту. Для тих, хто має освіту, служба триватиме рік, для решти – півтора. До зони ООС строковиків не відправлятимуть. Військову кар’єру можуть продовжити ті, хто добровільно підпишуть контракт із ЗСУ.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code