Тернівчани у Дніпрі позмагалися на спартакіаді

У Дніпрі пройшла спартакіада серед АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Перемогу у шести спортивних дисциплінах виборювали майже 200 учасників.

За підтримки відділу молоді і спорту Тернівської міської ради, від Тернівки в змаганнях взяли участь представники двох громадських організацій «Захисники Батьківщини» та «Тернівська спілка учасників та ветеранів АТО «Захисник»». Змагання, що вже стали традицією, організувала Дніпропетровська облдержадміністрація.

«На Дніпропетровщині склалася гарна традиція –  проводити спартакіади. Адже спорт – це чудовий спосіб реабілітації, як фізичної, так і психологічної. Під час таких зустрічей бійці, їхні родини, волонтери мають нагоду поспілкуватися та просто добре провести час разом», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

Учасники змагань боролися за перемогу у шести дисциплінах: шахах, шашках, стрільбі з лука, бадмінтоні, плаванні, легкій атлетиці.

Наймолодшому учаснику спартакіади було лише три роки, найстаршому – близько 70.

Тернівчани гідно змагались з представниками інших міст. Разом із дорослими гідно проходили випробування і діти: Анжеліка Серафін, Дар’я Аносова, Назар Мішин та Данил Саланжій.

Переможці спартакіади отримали грамоти та медалі.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code