Іменні стипендії — майбутнім шахтарям!

За доброю традицією в Тернівському професійному гірничому ліцеї кращим учням на урочистій лінійці, присвяченій початку нового навчального року, були вручені іменні стипендії Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України.

Уже сьомий рік поспіль майбутні шахтарі — учні Тернівського професійного гірничого ліцею отримують іменні стипендії Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості. Таке рішення було прийнято з метою посилення мотивації профспілкового членства серед студентів і учнів, більш активного їх залучення в виконання профспілкових доручень, морального і матеріального стимулювання відмінників навчання та профспілкових активістів. Вручив іменні стипендії голова Молодіжної ради організації Олександр Береза.

Ще під час навчання в ліцеї хлопці стають членами Профспілки працівників вугільної в промисловості й отримують допомогу і підтримку від своїх старших колег.

Дванадцять студентів, які показали в 2018-2019 навчальному році кращі результати в теоретичному і практичному навчанні, які також є профспілковими активістами Ліцею, під оплески своїх товаришів і викладачів отримали сертифікати на отримання іменної стипендії. Це Тарас Пойманов і Дмитро Кравцов, учні групи 1-16; Дмитро Терещенко та Олексій Новіков, учні групи 2-16; Антон Малиновський, учень групи 9-18; Трохим Трофимов і Максим Кияшко, учні групи 2-17. Назар Жучков, учень групи 1-17; Микита Аксьонов і Віталій Гудзенко, учні групи 2-18; Дарина Солов’янова і Сніжана Корнійчук, учні групи 5-18.

Голова молодіжної ради Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олександр Береза, наставляючи ліцеїстів, побажав їм після закінчення навчання працевлаштуватися на підприємствах ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» і влитися в профспілковий молодіжний рух ППВП, який сьогодні активно розвивається. Молодіжна рада ППВП є не тільки організатором дозвілля молодих, але також працює в напрямку соціального захисту молоді на підприємствах вугільної компанії.

Олена ТКАЧ, фото автора

Please follow and like us:
20

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email