Тернівські гандболістки вдало розпочали ігровий сезон

З 6 по 8 вересня в м. Знам’янка пройшов другий тур Придніпровської ліги з гандболу, в якій взяли участь команди з трьох областей: Запорізької, Кіровоградської і Дніпропетровської області.

Протягом двох турів збірна команда гандболісток Дніпропетровської області (Тернівка- Кам’янське), без жодної поразки, набрала максимальну кількість очків і тим самим стала абсолютним Чемпіоном Ліги. Всі команди учасники отримали медалі, а команди переможці — пам’ятні кубки.

З 13 по 15 вересня 2019 року в м.Ужгород, на базі СК ”Юність”, проходили змагання традиційного міжнародного турніру з гандболу під назвою ”Кубок Карпат”, присвячений пам’яті почесних працівників гандболу Закарпатськоі області.

 В змаганнях взяли участь 9 команд дівчат 2005 р.н. з міст Шостка, Херсон, збірна Дніпропетровської області (Тернiвка — Кам’  янське, тренер Олександра Злобiна, Олег Усенко), м. Бельци (Молдова), м. Михайлівці (Словаччина), м.Карей (Румунія) та місцеві команди СДЮСШОР з гандболу ”Карпати”. 

Команди дiвчат були роздiлени на двi пiдгруппи. Наша збiрна в перший день здобула двi перемоги над суперницями зi Словаччини та РумунiЇ. Наступного ігрового дня, на жаль, тернівчанки поступились мiсцевiй командi з Ужгороду. Але, слід зазначити, що це була єдина поразка нашої команди.  В останнiй, третій ігровий день, у дуже тяжкiй, напруженій боротьбi наша команда дівчат перемогла команду Ювента (Словаччина) та здобула бронзу на міжнародному турнірі.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code