Команда гандболісток на чемпіонаті України у Черкасах завоювала срібло для Тернівки

Тернівські гандболісти взяли участь у Чемпіонаті України з пляжного гандболу серед дівчат та хлопців 2004-2005 р.н., який проходив у місті Черкаси з 11 по 14 липня. В змаганнях взяли участь 10 команд з Києва, Херсона, Конотопа, Мелітополя, Луцька, Чорноморська, Нововолинська та Тернівки.

Тернівку на чемпіонаті України представляли команда хлопців та команда дівчат. На березі річки Дніпро, протягом чотирьох днів, тернівські гандболісти проводили по 2-3 гри на день зі своїми суперниками.

За підсумками змагань команда дівчат, поступившись лише команді з Херсона, зайняла друге призове місце. У хлопців результат дещо інший, як підсумок — 6 місце, але вони гідно боролись за перемогу.

Спортсмени, тренери і батьки висловюють подяку адміністрації ДЮСШ «ТЕМП» м. Тернівка за фінансову підтримку поїздки нашої команди на змагання до м. Черкаси. А також дякують народному депутату України Артуру Мартовицькому, депутатам Тернівскої міської ради за допомогу та підтримку в організації поїздки на чемпіонат України.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code