Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Понад тисяча мешканців області постраждала від укусів кліщів за півроку

Кліщі продовжують докучати мешканцям Дніпропетровщини. Із початку року через їхні укуси до лікарень звернулась понад тисяча мешканців Дніпропетровщини. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кліщі живуть у листяних лісах, високій траві, вогких і вологих місцях. Чатують і у звичайному міському парку. У 2019 році ці комахи вже покусали понад тисячу жителів регіону», – розповіли в департаменті.

Щоб уникнути укусу кліща, варто обирати закритий одяг для прогулянок у лісі чи степу. Також слід застосовувати спеціальні спреї проти комах. 

Якщо кліщ все ж вкусив, не можна витягати його самостійно. Це має зробити лікар. Після треба віднести комаху до Обласного лабораторного центру за адресою: м. Дніпро, вул. Щербаня, 6. Там кліща та постраждалого перевірять на хворобу Лайма. 

«Важливо вчасно виявити хворобу Лайма. Якщо її підтвердять аналізи, то людину чекає два тижні антибактеріальної терапії в інфекційному відділенні», – уточнили в лабораторному центрі.

У 2018 році від укусів кліщів постраждали понад 800 жителів Дніпропетровщини.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code