Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Як сплачувати за електроенергію онлайн без комісії та отримати грошовий бонус

Сплачувати рахунки у зручний час без черг у банках та зайвих витрат можна через Особистий кабінет на сайті «Дніпровських енергетичних послуг». Жителі області, які зареєструються в онлайн-сервісі до 31 серпня, при сплаті рахунку через гаманецьMASTERPASS отримають миттєву одноразову знижку 10 грн від iPAY. Грошовий бонус також отримають клієнти, які вже мають Особистий кабінет, але не здійснювали оплату через нього протягом останніх трьох місяців.     

Щоб зареєструватися в Особистому кабінеті та отримати одноразову знижку, новим користувачам необхідно:

·         На головній сторінці сайту dnep.com.ua перейти за посиланням Особистий кабінет та натиснути «Зареєструватися».   

·         Обрати підрозділ постачальника – населений пункт чи район, де знаходиться житло.

·         Ввести номер особового рахунку та суму останнього платежу.

Номер особового рахунку – це 7 цифр, що вказані у платіжці поряд із прізвищем. Замість суми останнього платежу також можна вказати номер лічильника, що зазначається на самому приладі обліку. Якщо клієнт не пам’ятає цих даних, їх можна уточнити через особисте повідомлення на сторінці «Дніпровських енергетичних послуг» у Facebook чи за телефоном (056/067/050) 770-11-55. Для швидкої ідентифікації достатньо назвати адресу та ПІБ власника житла.        

·         Далі на сторінці створення облікового запису необхідно вказати логін, пароль, номер телефону та електронну адресу.

·         Після цього клієнт отримає листа на вказану електронну адресу. Щоб завершити реєстрацію, необхідно перейти за посиланням з листа.

«В Особистому кабінеті клієнт може сплатити рахунок без комісії в один клік, обравши одну із платіжних систем – iPAY, ПУМБ,PORTMONE чи іншу. А нові користувачі, які зареєструються до 31 серпня,  можуть обрати електронний гаманець MASTERPASS та у момент оплати їх сума автоматично зменшиться на 10 грн. Ця функція також доступна для тих, хто вже має Особистий кабінет, але останні три місяці не здійснював через нього оплату», — сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

З детальними умовами акції від iPAY та «Дніпровських енергетичних послуг» можна ознайомитися тут.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code