На вугільних підприємствах ДТЕК реформа охорони праці

На шахтах ДТЕК запустили новий проект з розвитку культури безпеки праці. На думку експертів, це стане переворотом в сфері безпеки праці на виробництві. Почали з оновлення системи навчання та підходів до мотивації і ризиків. Першими за парти посадили директорів вугільних підприємств.

Будь-який ремонт, навіть в квартирі, пов’язаний з ризиком. Наприклад, удару молотка по пальцях. А що тоді можна говорити про роботу в специфічних умовах? Все, що пов’язано з виробництвом: заводи, шахти, майстерні і т. д. — це зони з підвищеною небезпекою і уникнути травм нереально, багато хто в цьому впевнений. У цю догму на вугільних підприємствах ДТЕК не вірять. І хочуть її спростувати. Тому запустили реформу охорони праці. Для цього на першому етапі оновлюють систему навчання і підхід до мотивації та оцінки ризиків.

«Ми розуміємо, що в нашій роботі важливі інвестиції не тільки в техніку, але і в нові знання, — говорить директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш. — Ми вирішили реформувати культуру безпеки праці. І цей шлях пройде кожен співробітник компанії. Навчання почали з директорів підприємств, з себе. Тому що важливі залученість лідера і його конкретний приклад, вчинки.»

Програма заснована на перезавантаженні: мислення, критичного ставлення до власної безпеки, до небезпечної поведінки колег, до існуючих правил.

«За плечима таких компаній, як ДТЕК, є колосальний напрацьований досвід в сфері охорони праці, — розповідає консультант тренінгу Дмитро Козлов, генеральний директор компанії Tactise. — Все що впроваджувалося — було на благо. Але важливо знати, куди і як йти далі для досягнення головної мети — викоренити виробничий травматизм. Для цього потрібно всім учасникам процесу зрозуміти філософію, розібрати концепцію, вибрати потрібні інструменти для конкретного випадку».

«Нульовий травматизм — це не просто висока планка і красиві слова. Наша мета — прибрати ризики ризику, як би тавтологічно це не звучало, — акцентує увагу Тоомас Нійнемяе, операційний директор ДТЕК ЕНЕРГО. — Люди знають правила, мають досвід в роботі, вони професіонали своєї справи, але чомусь помилки відбуваються. Нам важливо це змінити. І без комплексного підходу, тут не обійтися. Можна видавати золоті каски і респіратори, але це не поліпшить і не убезпечить працю, якщо ми самі поводимося небезпечно. ЗІЗ — це вже остання лінія захисту, якщо щось пішло не так! Ефективними має бути все: від ЗІЗ і культури їх використання, до методик уникнути ризиків. Компанія буде продовжувати приділяти підвищену увагу до охорони праці та виробничої безпеки. Але для уникнення травматизму потрібна перебудова в головах людей, їх ставлення до своєї безпеки, як у керівників, так і робочих. Зупинись — продумай — дій!«

На думку експертів, перші відчутні зміни в культурі безпеки праці буде видно через півтора-два роки.

«Зараз ми запускаємо те саме колесо, яке призведе до потрібного результату», — ділиться планами заступник керівника департаменту з охорони праці та промислової безпеки Вадим Берло.

На Шахтоуправліннях ім. Героїв космосу і Добропільське стартували пілотні програми. Вони ризик-орієнтовані і спрямовані на розвиток лідерства в питаннях безпеки праці всіх співробітників. Після чого ці програми, при необхідності, допрацюють і впровадять на інших підприємствах.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code