Тернівчани взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо «ЄВРОПА»

8 червня 2019 року в місті Одеса пройшов ХVI відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат «Європа». Змагання проводились для юнаків 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н, а також 2011-2012 р.н. та дівчат 2008-2010 р.н. Відстоювати честь нашого міста приїхали вихованці Центру дитячої творчості, а саме: Артем Єнухов, Максим Мішанов, Єгор Мосунов і Лев Керносенко.

У змаганнях прийняли участь спортсмени з Белорусії, Азербайджана, США і Молдови. Були також представлені усі регіони України. Боротьба проводилась на п’яти татамі із загальною кількістю учасників 600 чоловік. На відкритті були присутні губернатор Одеської області Максим Степанов, а також бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року Роман Гонтюк.

«Якщо вони зуміли себе перемогти і приїхати на змагання – вони вже чемпіони», — сказав Роман Гонтюк.

Вдача на цей раз посміхнулась Льву Керносенко, у ваговій категорії +66 кг він упевнено посів 3 місце здобувши для нашої команди бронзу.

Побажаємо нашим юним борцям нових досягнень на шляху перемог, після відпочинку влітку. Особиста подяка батькам дітей під керівництвом Людмили Керносенко, за надану дітям можливість прийняти участь в цих змаганнях. Тренує юних дзюдоїстів тренер з дзюдо Юрій Яковлев

Please follow and like us:
20

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email