Митцям Дніпропетровщини пропонують взяти участь у міжнародному ярмарку грантів

Митців області запрошують на Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Він пройде 2 липня на НСК «Олімпійський» у Києві. Грантові проекти презентують іноземні партнери із країн Європи і США. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Міжнародний ярмарок грантів – чудовий майданчик для пошуку потенційних партнерів, фінансової підтримки та обміну досвідом. Діячі культури Дніпропетровщини матимуть можливість поспілкуватися з іноземними організаціями-донорами та дізнатися про актуальні гранти», – розповіли в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації. 

Серед учасників ярмарку – грантодавців – Представництво Євросоюзу в Україні, проект House of Europe, Посольство США в Україні, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні. Їхні спікери розкажуть про власні ідеї, під які виділяють гранти. Будуть установлені й стенди з інформацією про різні проекти, за які можуть поборотися українські митці. 

Наприклад, на ярмарці презентують програму мобільності. Це короткостроковий грант, який виділяють на зарубіжні подорожі для театралів, скульпторів, діячів у сферах живопису, графіки, фотографії. Переможці гранту зможуть відвідати країни Європи та обмінятися досвідом із іноземними митцями.   

Організатор – Національне бюро програми ЄС “Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду. 

Участь у ярмарку безкоштовна. 

Подати заявку можна до 25 червня. 

Подробиці – за е-мейлом creativeeurope.in.ua@gmail.com 

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code