Як легше пережити спеку: поради лікарів (КОРИСНО)

На Дніпропетровщині — спекотний  тиждень. Найтяжче у таку погоду літнім людям, маленьким дітям й тим, хто має хронічні захворювання. Як одягатися й харчуватися, аби переносити високу температуру легше, порадили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. 
«Найтяжче переносять спеку люди із серцево-судинними захворюваннями, діабетом, астмою. Тяжко і літнім людям через порушення терморегуляції. Чутливі до високої температури і малі діти, — зазначили в департаменті. — Аби пережити спеку було легше, слід стежити за харчуванням та правильно одягатися». 

У спеку краще віддати перевагу світлому, просторому одягу із натуральних тканин, зауважили лікарі. Обов’язково слід носити головний убір. 

Не варто вживати багато жирної та важкої їжі. Обмежити слід і солодке, натомість включити в раціон більше зелені. Потрібно пити багато рідини, бажано — простої води. А ще — повністю відмовитися від алкоголю та солодких напоїв. 

За можливості, краще не виходити на вулицю з 10:00 до 16:00, коли там найспекотніше. А ще — відмовитися від важких фізичних навантажень. 

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code