Є робота для шахтарів. У Тернівському ШУ запустили ще одну лаву

Нову 1039 лаву запустили в Тернівському шахтоуправлінні. Її промислові запаси становлять понад 850 тис. тонн газового вугілля. Цього вистачить, щоб Придніпровська ТЕС могла працювати 245 діб і забезпечувати електроенергією жителів Дніпропетровської області.

Довжина нової лави 283 метра. І гірники ділянки №3 вже видобувають вугілля з нової лави — майже 2000 тисячі тонн на добу.

«Нам належить добути з цього забою 850 тис. тонн. Це багато — працювати тут будемо більше року і в хорошому темпі. Адже кожна здобута тонна вугілля — це запорука нашої стабільної зарплати », — каже начальник дільниці з видобутку вугілля №3 ШУ Тернівське Максим Чурилов.

«Запуск нової лави — це гарантія стабільної роботи всього підприємства. Це означає, що 160 сімей шахтарів цей період будуть відчувати себе впевнено, тому що у їх батьків і чоловіків є стабільна робота і хороший заробіток », — зазначив директор ДТЕК ШУ Тернівське Юрій Жуковський.

Але головне — якісна робота — це внесок в енергонезалежність країни, — розуміють на підприємстві. Новий забій відповідає всім вимогам промислової безпеки. У його оснащення ДТЕК інвестував понад 38 млн грн.

«Ми купили новий очисний комбайн УКД 200-500 за 16,5 млн грн. Капітально відремонтували маслостанцію, скребковий конвеєр і перевантажувач. Лаву здали успішно, добувники налаштовані на стабільну роботу. Залишається справа за малим — безперебійно добувати такі потрібні для країни тонни вугілля », — підсумував заступник директора з виробництва ДТЕК ШУ Тернівське Леонід Шостак.

З початку року в ДТЕК ШУ Тернівське запустили вже дві лави, до кінця року планується підготувати ще три.

Please follow and like us:
20

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email