В Тернівці стартує конкурс — огляд на кращий благоустрій житлового сектору

З метою стимулювання активності жителів до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Тернівська міська рада запровадила міський огляд-конкурс. Про це повідомляє прес-служба Виконкому Тернівської міської ради.
Заявки для участі в конкурсі подаються : КП “ТЖКП”(Управитель), головами ОСББ, старшими будинків або ініціативними групами мешканців багатоквартирних будинків, мешканцями приватного сектору в письмовій формі із обов’язковим зазначенням: адреси об’єкта благоустрою; прізвища, ім’я, по – батькові, контактних телефонів осіб, які подають заяву; назви номінації; фотоматеріалів будинку, двору, прилеглої території на будь – яких носіях (фотопапери, в цифровому форматі, на флеш-картах), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.
Термін подання заявок з 20 травня до 20 червня . 
Нагородження переможців відбувається на міських урочистостях з нагоди святкування Дня міста.
Переможець конкурсу — огляду у номінації «Кращий благоустрій приватної садиби» нагороджується подякою міського голови і цінним подарунком. 
Переможці конкурсу — огляду у номінації «Кращий благоустрій багатоквартирного будинку» – нагороджуються сертифікатом на встановлення сучасного дитячого майданчика або іншого елементу благоустрою на прибудинковій території, а також виконання окремого виду робіт з утримання будинку (за погодженням з управителем чи головою ОСББ).

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code