Роботою забезпечені! На ШУ Павлоградському запустили нову лаву

Нова 323 лава почала роботу на ШУ Павлоградському. Її промислові запаси становлять майже 404 тис. тонн вугілля. Це забезпечить гірників дільниці з видобутку вугілля №5 стабільною роботою на весь рік. А одній з теплоелектростанцій, наприклад, Курахівській, дозволить працювати безперервно майже два місяці.

Нова лава підготована ​​і введена замість вибулої 423 лави.

Для того, щоб наша дільниця могла безпечно і ефективно відпрацьовувати новий забій, ми перед його запуском капітально відремонтували очисне обладнання. Комбайн УКД 200-500, лавний конвеєр СПЦ271, насосну станцію HDP177, штрековий перевантажувач. Все це допоможе нам виконати всі завдання і добути потрібні тонни вугілля. І не тільки в цій лаві, а й коли будемо запускати наступні, — каже бригадир ділянки з видобутку вугілля №5 Артем Вельма.

В оснащення 323 очисного забою компанія ДТЕК інвестувала понад 43 млн грн.

Нова лава — це цілий рік стабільної роботи і заробітної плати для гірників. А буде робота у нас, буде і гарантія благополучного і впевненого завтра у наших сімей і жителів усього Західного Донбасу. Адже вугільна галузь для нашого регіону — це основа майбутнього його розвитку і процвітання, — впевнений начальник дільниці з видобутку вугілля №5 Олександр Гладкий.

На Павлоградському шахтоуправлінні з початку року ввели в експлуатацію 4 лави. У планах — здати ще дві. І добути понад 4-х млн тонн до встановленого річного плану.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code