На Дніпропетровщині пройдуть штабні навчання з територіальної оборони

На Дніпропетровщині пройдуть планові командно-штабні навчання з територіальної оборони. Цього разу акцент – на спільних діях військових, силовиків, надзвичайників та медиків у випадках терактів. Навчання проходитимуть з 15 до 17 травня у різних локаціях обласного центру. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботиДніпропетровської облдержадміністрації.

«Командно-штабні навчання проводять у мирний час, але моделюють ситуації, максимально наближені до військового стану. Наприклад, учасники можуть відпрацьовувати дії з охорони важливих державних об’єктів, боротьби із диверсійними групами. Цього разу різні служби навчатимуться разом протидіяти терактам», – зазначили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації. 

До навчань залучаються штаби територіальної оборони, військові, СБУ, нацгвардія, поліція, надзвичайники, пенітенціарна служба, бригади екстреної медицини. Візьмуть участь і представники обласної та районних держадміністрацій, місцевого самоврядування.   

«Просимо мешканців області зберігати спокій та дотримуватися правил особистої безпеки», – підкреслили в управлінні.

Керуватиме штабними навчаннями командувач військ ОК «Схід» генерал-лейтенант Олександр Красноок.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code