Водоканал «Дніпро-Західний Донбас» має терміново розрахуватися за електроенергію

Відповідно до законодавства у разі непогашення боргу електропостачальник буде змушений ініціювати відключення електроенергії підприємству «Дніпро-Західний Донбас» з 16 травня 

Борг водоканалу за електроенергію з початку 2019 року склав майже 11,5 млн грн та продовжує накопичуватись. У зв’язку з ігноруванням підприємством «Дніпро-Західний Донбас» своїх договірних зобов’язань, електропостачальник змушений припинити подальше кредитування водоканалу. 12 квітня на адресу боржника було надіслано попередження з датою планового відключення, проте це не вплинуло на його платіжну дисципліну. Якщо до 16 травня водоканал не розрахується за електроенергію, йому буде припинено електропостачання у порядку встановленому законодавством. 

Розуміючи соціальну значимість об’єкту, електропостачальник закликає керівництво підприємства «Дніпро-Західний Донбас» у найкоротший термін вжити заходи для вирішення ситуації.

Державне міжрайонне підприємство водно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас» є одним з найбільших постачальників води на Дніпропетровщині та знаходиться в обласному підпорядкуванні. Воно забезпечує водою жителів Павлограда, Синельниково, Тернівки, Першотравенська, а також здійснює підкачку води промисловим підприємствам та шахтам регіону – ім. Героїв Космосу, Західно-Донбаській, Павлоградській, Степній.   

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code