Робота є, світло — буде! На ШУ Першотравенське запустили нову лаву

Шахтарі Першотравенського ШУ почали відпрацьовувати нову лаву. Її запаси — понад 700 тис. тонн вугілля. Їх вистачить, щоб забезпечити роботою півтори сотні гірників шахти «Степова» на весь цей рік і початок наступного. А Придніпровська ТЕС могла працювати 200 діб і подавати електроенергію жителям Дніпропетровської області в найближчі півтора року.

Більше 50 тис. тонн вугілля шахтарі вже видобули з нової лави.

«Перед запуском 174-ї ми відремонтували вуглевидобувний комплекс Ostroj і впровадили новаторські ідеї колег. Наприклад, на енергопоїзд, який «живить» шахтне обладнання, зробили стаціонарне освітлення. Раніше світильники доводилося переміщати вручну, що уповільнювало нашу роботу. Також в лаві встановили світлодіодні стенди з правилами по охороні праці. Все це дає нам можливість працювати ефективно, а головне, безпечно », — зазначає начальник дільниці №1 ДТЕК ШУ Першотравенське Ігор Грецко.

На капітальний ремонт забійного конвеєра CZK і придбання штрекового перевантажувача компанія ДТЕК направила майже 32 млн грн.

«Введення в роботу кожної нової лави — це гарантія стабільної роботи всього підприємства і благополуччя наших співробітників. Але ми дбаємо не тільки про день сьогоднішній, а робимо заділ на майбутнє. Вже зараз наші прохідники готують гірничі виробки для нових лав, які ми будемо відпрацьовувати в 2020-2024 роках », — заявив директор ДТЕК ШУ Першотравенське Валерій Гречушкін.

З початку року в ШУ Першотравенське вже ввели в експлуатацію 2 лави, ще 3 запустять влітку. Всього добути планують майже 4 млн тонн вугілля.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code