Вони не рахують свої роки — секрет довголіття від 90-річних тернівчанок

Напередодні святкування Дня Перемоги над Нацизмом у Європі міський голова Віталій Тарелкін особисто вітає ветеранів Другої Світової та дарує подарунки. Цього року Віталій Вікторович відвідав вдів ветеранів, які у 2019 році святкують своє 90-річчя.

Одна з них — Таїсія Михайлівна Широкова. Разом з донькою Тетяною Павлівною радісно зустрічала міського голову. Під час війни Таїсія Михайлівна працювала в колгоспі на Уралі.

Наступною міський голова відвідав Єлизавету Макарівну Стрельнікову, яка зовсім нещодавно відсвяткувала великий ювілей — 90-річчя. Вона народилась у багатодітній сім’ї. Зараз має велику родину — двоє дітей (сина та доньку), четверо онуків та шість правнуків. У воєнні часи працювала у колгоспі Пермської області.

Незабаром свій ювілей відзначить і Ольга Кирилівна Хромих. Її міський голова також не залишив без уваги і завітав у гості з подарунками. Під час війни Ольга Кирилівна працювала у колгоспі Ліпецької області.

У гарному настрої, з посмішкою на обличчі зустріла міського голову Юлія Петрівна Карпова. В цьому році вона святкуватиме вже свій 91-й день народження. Жінка родом з Рязанської області. Народилась в багатодітній родині, де було дев’ятеро дітей — сім хлопців та дві доньки.

«Я дуже люблю людей та ніколи не рахую свої роки. Я ніколи в житті ні з ким не сварилась і не бажала злого», — ділиться секретом довголіття Юлія Петрівна.

Останньою на міського голову з нетерпінням чекала Віра Іванівна Тутова. Під час війни вона працювала в колгоспі «Третя п’ятирічка». Жінка виховала чотирьох синів, які надійно оберігають свою маму. А ще у неї сім онуків і вісім правнуків.

«Дякую Вам за те, що Ви нас пам’ятаєте та підтримуєте», — звернулась до міського голови Віра Іванівна.

«Сьогодні ваше покоління — це взірець для нас і ми шануємо Вас та захоплюємось Вашою мужністю. Прийміть найкращі побажання в День Перемоги. Війна поділила ваше життя на «до» і «після», але Ви вистояли в цій нелегкій боротьбі та залишились незламними духом», — сказав міський голова Віталій Тарелкін.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

*

code