У Тернівському ШУ добули перший в цьому році мільйон тонн вугілля

Є мільйон! У Тернівському шахтоуправлінні ДТЕК відрапортували — перший мільйон тонн вугілля в 2019-му вже видали на-гора і беруться за нові завдання. Головне — забезпечити паливом українські теплоелектростанції. До кінця року за планом — видобути ще більше 3 мільйонів.

У Тернівському шахтоуправлінні вугілля видобувають співробітники п’яти дільниць. А це — 838 осіб.

«Хлопці з моєї бригади добре попрацювали. Впоралися — забезпечили енергетиків вугіллям, а свої сім’ї — грошима. Праця адже в радість, коли ти впевнений у завтрашньому дні », — каже бригадир дільниці з видобутку вугілля №1 ШУ Тернівське Олександр Корнован.

Це вугілля потрібне для українських теплоелектростанцій — щоб було світло і тепло.

«Наше вугілля зараз потрібне на Курахівській та Добротвірській теплоелектростанціях, вони потребують західно-донбаського вугілля. А це означає, що чотирьом тисячам працівників шахтоуправління гарантована стабільна робота і хороший заробіток », — зазначає директор ДТЕК ШУ Тернівське Юрій Жуковський.

«Нам дуже важливо, щоб Тернівське шахтоуправління працювало стабільно, динамічно розвивалося виробництво, а праця була безпечною і якісною. Ми працюємо заради енергонезалежності країни. І з завданням — видобувати на добу не менше 12 тис. тонн вугілля, я впевнений, ми відмінно впораємося », — додає заступник директора з виробництва ДТЕК ШУ Тернівське Леонід Шостак.

Компанія ДТЕК тільки в цьому році вже вклала в розвиток шахтоуправління більш 184 млн грн. Гроші пішли на нове обладнання і ремонти. У 2019 Тернівське шахтоуправління видасть на-гора понад 4 млн тонн і запустить ще 4 нові лави.

Please follow and like us:
20

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email