ШУ Першотравенське першим в Україні видобуло 1 млн тонн вугілля


Перші в країні! Гірники Першотравенського шахтоуправління видали на-гора перший мільйон тонн вугілля. Багато це чи мало? Наприклад, Придніпровська ТЕС може безперебійно працювати на видобутому першотравенськими шахтарями українському вугіллі 300 днів.

«Українська енергетика сьогодні — це велике будівництво, від успішного завершення якої залежить майбутнє України, майбутнє наших дітей. І коли ми говоримо про енергонезалежність, ми маємо на увазі шлях до зростання добробуту кожного українця. І від слів переходимо до справи — нарощуємо видобуток українського вугілля, інвестуємо в переклад блоків теплостанций на вітчизняне паливо, створюємо нові робочі місця. Сьогодні «першотравенці» першими в Україні видобули 1 мільйон енергетичного вугілля! І в черговий раз підтвердили, що ДТЕК — це точка опори для держави і суспільства в умовах складного економічного періоду », — підкреслив генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін.

«Всі мої колеги знають, що кожна видобута нами тонна вугілля важлива для країни, важлива для кожного з нас. Ми пишаємося тим, що в цьому році першими досягли позначки в мільйон тонн вугілля і маємо намір не зменшувати темпів роботи », — поділився своїми враженнями гірник очисного забою видобувної дільниці №3 шахти« Ювілейна »Анатолій Коновалов.

Шахтоуправління Першотравенське два роки поспіль — силами тільки одної видобувної дільниці №1 видобуває мільйон тонн вугілля раніше терміну, а також перевиконує річні плани з видобутку вугілля.

«У цьому мільйоні вугілля — праця добувників, прохідників, транспортників, механіків, інженерів, планувальників, слюсарів, гірників — колективу, в якому працюють майже 4 тис. осіб. Наші виробничі результати — це наші зарплати, життя нашого підприємства і регіону. Попереду у нас ще багато роботи: в цьому році перед ШУ Першотравенське стоїть завдання — добути 3,8 млн тонн вугілля », — прокоментував подію директор ДТЕК ШУ Першотравенське Валерій Гречушкін.

Поделиться ссылкой:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code