Новини міста

Учні Тернівського ліцею № 7 побували на шахті Західно-Донбаська

Навіть під час війни у дітей повинні бути щасливі та радісні моменти, адже дитинство спливає швидко і його не повернеш. Розуміючи це, на Тернівському шахтоуправлінні ДТЕК регулярно організовують цікаві заходи для школярів та студентів.

16 жовтня учні Тернівського ліцею № 7 побували на шахті Західно-Донбаській. Спочатку вони відвідали Народний музей шахтарської слави ШУ Тернівське, де познайомилися з історією появи та розвитку вуглевидобувної галузі у регіоні.

А потім взяли участь у козацьких розвагах. Дві команди – юні шахтарі та козаки – змагалися у веселих конкурсах: на швидкість сортували насіння, малювали коней, залицялися з цукерками до дівчат, виборювали місце на стільцях і т. ін.

Загалом було багато музики та дитячого сміху. А після змагань всі разом пили чай зі смаколиками та продовжували спілкуватися.

«Ми щомісяця проводимо цікаві заходи для школярів та студентів з Тернівки. Таким чином намагаємося підтримати їх у важкий для країни час, зробити так, щоб діти відчули себе щасливими. Адже такі моменти позитивно впливають на дитячу психіку, відвертають від похмурих думок та лишаються у їхніх спогадах на все життя», — розповіла організаторка заходу Галина Сергєєва, директорка Народного музею історії ШУ Тернівське.

Також вона подякувала за допомогу в організації цієї зустрічі двом профспілкам шахти Західно-Донбаської – НПГУ та ПРУП.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email