Новини міста

В Тернівці з’явиться довгоочікуваний спортивний комплекс

В Тернівці з’явиться сучасний спортивний комплекс. Масштабний проєкт з будівництва сучасного спортивного комплексу втілює у життя місцевий підприємець, депутат Тернівської міської ради, Олексій Добродькін. На запитання про те, чому будівництво розпочато під час війни, Олексій відповідає впевнено:

«Я вірю в Збройні сили України та нашу перемогу! Спорт, на сьогоднішній день, стає все більш популярним. Для того, щоб заохотити людей до зайнять спортом та популяризувати здоровий спосіб життя, треба створити відповідні комфортні умови. Саме над цим ми і працюємо», — поділився Олексій Добродькін.

Довгоочікуваний для містян спортивний комплекс будують за сучасними технологіями. Він включатиме в себе просторі спортивні зали, облаштовані всім необхідним інвентарем, тренажерами, тенісними столами, тренерською кімнатою, душовими та роздягальнями; оснащений сучасною системою вентиляції та автономним водним забезпеченням (на випадок аварії). Не оминули увагою і людей з обмеженими фізичними можливостями. Для їхнього комфортного перебування тут будуть створені всі необхідні умови.

«Здоровий спосіб життя та спорт — це основа для нашої міцної та незламної нації. До того ж, мешканці нашого міста вже давно чекають на цю подію і вони дійсно заслуговують на зайняття спортом та проведення свого дозвілля в комфортних, сучасних умовах», — додав Олексій Добродькін.

На сьогоднішній день роботи по будівництву спортивного комплексу в Тернівці завершені на 60% відсотків. Сподіваємось, що незабаром юні спортсмени та мешканці нашого міста, розпочнуть свої тренування в комфортних умовах.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email