ДніпропетровщинаОсвіта

Вступникам радять не зволікати з подачею заявок – реєстрація на Національний мультипредметний тест розпочалася

Стартувала реєстрація на участь у Національному мультипредметному тесті 2023 року. Триватиме вона протягом місяця. Аби долучитися, слід створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Далі – слідувати рекомендаціям. У Дніпропетровській ОВА бажаючим пройти тестування радять не зволікати із подачею заявок.  

Цьогоріч заплановано проведення двох сесій НМТ. Основної і додаткової. Перша пройде у червні. Друга – у липні. До останньої долучать тих, хто з поважних причин не зможе пройти тестування під час основної сесії.

Рівень знань вступників будуть оцінювати за трьома предметами. Обов’язкові до складання – українська мова та математика. Ще одну дисципліну потрібно обрати. На вибір – історія України, іноземна мова, біологія, хімія чи фізика.

«До цього вибору слід підійти зважено. Вступник має врахувати свої сили з того чи іншого предмету. Але важливо й ознайомитися з умовами вишу, в якому плануєте здобувати освіту. Бо ви, наприклад, можете обрати хімію, а серед вимог для вступу буде історія», – пояснила начальниця управління департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОВА Любов Кравченко.

Для реєстрації на тестування необхідно створити персональний кабінет. Внести свої прізвище ім’я, по батькові, дату народження та картку платника податків. Вказати – випускником якого року ви є. Підтвердити дані скан- або фотокопіями документів. Обов’язково додати свій контактний номер телефону і адресу електронної пошти.

Ще один важливий пункт – в Україні чи за кордоном вступник планує проходити НМТ. Це необхідно для розподілу учасників по екзаменаційним центрам, в яких пройде тестування.

«На сьогодні є домовленості про проведення основної сесії у понад 20-ти країнах світу. Додаткової – у п’яти. Тим вступникам, які планують проходити тестування за межами Україну, радимо не зволікати з реєстрацією. Кількість місць у центрах там обмежена», – зазначила Любов Кравченко.

Після заповнення всіх пунктів, сформуйте сертифікат та чекайте на час і місце складання тесту. Запрошення прийде не пізніше ніж за десять днів до початку сесії. 

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email