Дніпропетровщина

На Дніпропетровщині завершується набір до Гвардії наступу

У Дніпропетровській області завершується набір до штурмових бригад Гвардії наступу. Загалом формують вісім підрозділів. А кожен з добровольців може обрати той, що буде найближчим за поглядами чи мотивацією. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Завершуємо набір до Гвардії наступу. Ми пересвідчилися, що у нас ще багато високомотивованих добровольців, готових зі зброєю в руках відстоювати українську територію. Люди приходили до ЦНАПів і реєструвалися через сайт. Серед охочих – і жінки, і чоловіки, різного віку. До штурмових підрозділів потрапляють тільки кращі з кращих», – розповів перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Нацполіція набирає бригаду «Лють», Держприкордонслужба – «Сталевий кордон». Найбільше підрозділів – у Нацгвардії. Їх 6 – це «Червона калина», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

«Кандидатів, які пройшли відбір, навчають. Вони опанують техніку володіння зброєю, самозахисту, вмітимуть надавати домедичну допомогу. Залучаємо найкращих інструкторів. Наприкінці – злагодження підрозділу. І нарешті – виконання задач. Нові бригади звільнятимуть окуповані території», – пояснив заступник начальника Центрального територіального управління Нацгвардії України Вадим Макаренков.

Ще є можливість записатися до Гвардії наступу. Це можна зробити онлайн або через ЦНАП.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email