Убезпечити себе і близьких: як одягатися у темний час доби (КОРИСНО)

Носити світлий одяг та придбати світловідбиваючі аксесуари. Це необхідно, щоб не стати «невидимкою» для водіїв ввечері. В обласній військовій адміністрації розказали, як одягатися у темний час доби.   

«Щоб не наражати на небезпеку себе, своїх близьких та водіїв ввечері, радимо придбати світловідбиваючі елементиВони необхідні для безпеки пішоходів, бо дозволяють бути більш помітним на дорогах», – наголосила заступниця начальника відділу управління цивільного захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Шевцова.

Це можуть бути стрічки, наліпки, браслети, брелоки. Розмістіть їх на рухомі частини тіла: зап’ястя, передпліччя, гомілки. Також їх можна вішати на верхній одяг, сумки, взуття. Краще – з боку руху автомобіля або з обох сторін.

Їх можна придбати у магазинах канцтоварів, тканин, туристичного спорядження. Обирайте аксесуари середнього розміру. Гарним варіантом будуть жовті, бо цей колір найкраще видно у темряві.

Віддавайте перевагу світлим речам. Це стосується верхнього одягу. Людина, вдягнена у темне, ввечері стає «невидимкою» для водіїв.

Потурбуйтеся про наявність світловідбиваючих елементів на одязі дітей. Розмістіть їх на рівні голови, корпусу і рук. Гарним вибором для малечі стане взуття з підсвічуванням.  

Подбайте про своїх домашніх улюбленців. На прогулянку у темний час одягайте на тварину світлодіодний нашийник або костюмчик зі світлоповертальними елементами.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email