Юний каратист з Тернівки взяв участь в чемпіонаті Європи

5 та 6 листопада 2022 року проходив 19-й відкритий чемпіонат Європи, який відбувся в Польскому місці Мисловіце (Mysłowice).

Нашу країну та місто Тернівка, у складі Дніпропетровської обласної федерації, представляв вихованець спортивної громадської організації «Фенікс» Кіокушин карате Харченко Олександр (тренує Зубер Валентин).

«Попри війну в країні, повітряні тривоги та сирени Сашко пройшов великий шлях з підготовки та гідно виступив на змаганнях. Чемпіонат був потужним як за складом так і кількістю учасників, так і за рівнем підготовки спортсменів. Вітаємо юного каратеку з дебютним виступом на чемпіонаті Європи! І хоча він не зайняв призового місця, але здобув досвід та проявив не аби яку силу волі та духу! Головні перемоги ще попереду!!!! Велика подяка батькам, дідусю та бабусі за віру в нашого спортсмена. Подяка за всебічну підтримку та поміч в організації поїздки на чемпіонат Європи Зауру Мамедову — керівнику Дніпропетровської обласної федерації! Україна непереможна, бо в нас такі батьки і діти: наполегливі, цілеспрямовані, сильні духом та сміливі! Пишаємося тобою! Осу!» — повідомляє на сторінці в соціальній мережі спортивної громадської організації «Фенікс».

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email