Мешканці Дніпропетровщини можуть допомогти зібрати Армію дронів для ЗСУ

Мешканці області можуть долучитися до благодійного проєкту «Армія дронів». Для цього – задонатити на летючих розвідників для ЗСУ. Інший варіант – передати військовим свій безпілотник. Ця техніка допоможе моніторити лінію фронту.

«Ця війна – війна технологій. Один з проєктів підтримки наших військових –  «Армія дронів». Кожен придбаний безпілотник допомагає рятувати життя і наближає нашу перемогу»,  зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Організатори прагнуть закупити 200 професійних дронів для повітряної розвідки. А ще – простіших «пташок», яких військові потребують тисячі. В проєкті і ремонт безпілотників, вчасна заміна та навчання для пілотів. Дрони допоможуть українським захисникам виявляти позиції агресора і відбивати його атаки.

Переказати кошти на дрони можна через платформу UNITED24. Або «поділитися» своїми безпілотниками. Принести дрон у будь-яке відділення «Нової Пошти», звідти його відправлять на передову. Приймають як нові, так і уживані апарати. Головне, щоб вони були у гарному стані та відповідали технічним параметрам. Більше – на сайті проєкту.

Проєкт втілюють платформа UNITED24 разом з Генштабом ЗСУ, Міністерством цифрової трансформації та Держспецзв’язку. 

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email